#ensevdigim3sarki

  • Türü:Yarışma - Yetenek
  • Hedef Kitle: Genel İzleyici
  • Süre:120 DK
  • Yayın Periyodu:Prime Time
  • Yayın Yılı:2015
  • Yayınlandığı Ülkeler:Türkiye

Program İçeriği:

12 yarışmacı ve en sevdikleri 3 şarkı... haftalar değil sadece bir gecenin sonunda kazanılacak 50.000 TL’lik büyük ödül. Hepsi “#ensevdigim3sarki”da.

Her bölüm birbirinden farklı tarzlarda şarkı söyleyen 12 yarışmacının katılacağı “#ensevdigim3sarki”da da gecenin sonunda jüriden en fazla beğeni toplayan yarışmacı birinci olarak 50.000 TL’lik büyük ödülü kazanacak.

En sevdiği 3 şarkıya hazırlanıp gelen birbirinden farklı 12 yarışmacı... (Yaş ve müzik türü ayrımı yapılmaz) Muhteşem bir sahne sahnenin bir tarafında 12, diğer tarafında 6 boş koltuk (Yarışmacılar gündelik kıyafetleri ile ilk olarak koltuk numaralarının bulunduğu toplardan çekerek, kendi numaralarına göre 12 koltuğa otururlar).

Her bir yarışmacı koltuk numaralarına göre bir diğer yarışmacı ile eşleşerek ikişer kişilik 6 gruba ayrılır.
(1-12, 2-11, 3,10, 4-9... numaralar şeklinde.)

İlk ikili (1-12’nolar) Murat Boz, Hadise gibi sanatçıların profesyonel styling, makyöz ve kuaförleri tarafından çok özel bir kuliste bambaşka bir hale getirilerek tıpkı starlar gibi sahne performansına hazırlanırlar. (Ömürlerinde ilk kez tıpkı starlar gibi ağırlanacaklar).

Daha sonra her iki yarışmacı da sahneye alınır. Biri sahne kenarında beklerken diğer en sevdiği ilk şarkıyı sahne performansı ile söyler ve elenmek ya da devam edebilmek için eleme alanındaki yerini alır. Rakibi, diğer yarışmacı da performansını gerçekleştirerek eleme alanına gelir.

Programın her bir aşamasında final heyacanı yaşanacaktır. Eleme alanına gelen 2 yarışmacı da neden o gece 50 Bin lirayı kazanması gerektiğini jüri üyelerini etkilemek üzere anlatır.

Program gücünü, her yaştan insanın, her tür müzik ile sahne alarak her aşamasında elenmemek için final heyecanı yaşamaları, heyecanın programın sadece sonunda değil her bir aşamasında yaşanmasından alacaktır.

Copyrights © 2019 Production House
info@productionhouse.com.tr · +90 212 278 9191