POWER OF LOVE

 • Türü:Dating - Reality Yarışma
 • Hedef Kitle: Genel İzleyici
 • Süre:120 - 160 DK
 • Yayın Periyodu:Hafta İçi Her Gün - Final Prime Time
 • Yayın Yılı:2015-2017 (2 Sezon)
 • Yayınlandığı Ülkeler:Türkiye
  Yunanistan
  Romanya
  Meksika
  Latim Amerika

Program İçeriği:

“Power Of Love” bireysel olarak yarışılan, amacı evlilik olan, yeni nesil bir Reality-Show programıdır. Evlenmek üzere; 7 genç kız ve 7 genç erkeğin katılımıyla gerçekleşen program, stüdyoya kurulan iki ayrı salon ve bir bahçe dekorunda geçer.

Gelin ve damat adayları, günlerinin 12 saatini stüdyoda geçirirken, diğer 12 saatlerinde özgürdürler ve kendi hayatlarını dilediklerince yaşarlar. Hatta zaman zaman, günlük hayatlarında da görüntülenirler. Ancak, stüdyo dışındaki hayatlarında tek bir kural vardır; gelin ve damat adayları asla biraraya gelemezler.

Stüdyoda yapım ekibi tarafından denetlenen yarışmacılar, gerçek hayatta da halk tarafından denetlenir. Dışarıdaki hayatlarında herhangi bir yerde biraraya gelen gelin ve damat adayları, izleyiciler tarafından görüntülenirlerse, yarışmadan diskalifiye olurlar. Onları görüntüleyen kişi ise, 5 bin lira ile ödüllendirilir. Ayrıca gelin ve damat adaylarının dışarıdaki kontrolleri için her birine takacağımız çipli bilezikler sayesinde yapım ekibi onları özel hayatlarında da takip eder. Birbirlerine belli bir mesafede yaklaştıklarında, bileklikleri sinyal gönderir ve biraraya gelirlerse teknoloji yardımı ile de diskalifiye olurlar.

7 gelin ve 7 damat adayı sayısının, sabit kaldığı programda, her hafta bir gelin ve damat adayı birbirlerine verecekleri oylarla programa veda ederler. Ancak her hafta, giden gelin ve damat adayının yerine programa, birer gelin ve damat adayı dahil olur. Yarışmacı sayısı büyük finale kadar hiç değişmeyecek ve hep 14 kalacaktır.

Bunun dışında her hafta izleyiciden en çok oyu alan, gelin yada damat adaylarından biri 10 bin liralık ödülün sahibi olur. Yani hem gelin, hem de damat adayları, aynı zamanda bireysel yarıştıkları için stüdyodaki ve stüdyo dışındaki yaşantılarında, karakterleri ve davranışları ile örnek olup, halkın beğenisini kazanmalıdırlar.

Özetle programımızda, damat ve gelin adayları arasında doğacak aşklar, ayrılıklar, kıskançlıklar, konumuz olurken, bir yandan da; onları beğeni ile izleyen, ekran başındaki izleyiciler de, yarışma davam ederken, programa katılmak için başvurup, bu hayata dahil olabilirler.

Her ne kadar sabit sayıda 7 gelin 7 damat adayı programımıza dahil olsa da gerektiği durumlarda bu 14 yarışmaçının anneleri babaları akrabaları hatta eski sevgili ve nişanlıları zaman zaman günü birlik yaşadıkları eve girerek konuk olacaklardır. Evlilik yolunda ki gerçek yaşantılarında, olumlu ya da olumsuz katkıda bulunacaklardır. Örnek olarak; sürpriz bir şekilde damat adayının annesi gelip, oğlunun yakınlaştığı gelin adayı ile tanışabilecek ya da gelin adayının babası ya da ağabeyi gelip, damat adayını sorgulayabilecek. Yine ciddi bir ilişki yaşamaya başlayan bir çiftin eski nişanlısı, eve konuk olabilecek..!

“Power Of Love” bugüne kadar yapılan programlardan farklı olarak; gelin ve damat adaylarının sadece kendileri için hazırlanmış evde “tecrit” halindeki yaşantılarından çıkarak, günlük rutin hayatları ve sosyal çevrelerinin de programa dahil olmasıyla beslenen yeni nesil bir yarışma programıdır.

Büyük finale gelindiğinde halkın oyları ile birinci seçilen gelin ve damat adayı 100’er bin liranın sahibi olur. İsterlerse 100’er bin lira ile yarışmadan ayrılabilecekleri gibi, eğer evlenmeyi tercih edip olumlu yanıt alırlarsa 100 Bin TL’lik ödül yerine tam 250 Bin TL’nin ve muhteşem bir düğünün sahibi olabileceklerdir. Tercih tamamen kendilerine aittir.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Power Of Love”, hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı her hafta 6 gün ekranlarda olacaktır.

Copyrights © 2019 Production House
info@productionhouse.com.tr · +90 212 278 9191