İşte Benİm Stİlİm

 • Türü: Moda - Yarışma Reality
 • Hedef Kitle: Genel İzleyici
 • Süre:120 - 160 DK
 • Yayın Periyodu:Hafta İçi Her Gün - Final Prime Time
 • Yayın Yılı:2014-2017 (7 Sezon)
 • Yayınlandığı Ülkeler:Türkiye
  Yunanistan
  Romanya
  Meksika
 • Bölümleri izlemek için:

 • Open Imagination

Program İçeriği:

Nereye, nasıl giyinilir en iyi ben bilirim iddiasında bulunan 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadını ünvanını elde etmek için kıyasıya yarışıyor.

Yarışmacılar, her hafta jüri tarafından belirlenen konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendi veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan kendileri bulacak ve o konseptlere uygun olan saç ve makyajlarını kendileri yaptıracaklar...

Örneğin : aşıksın, ciddi bir adam, seni ilk kez çok özel bir restorana yemeğe götürecek, gece İstanbul’un en popüler kulübüne gideceksin, Cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna katılacaksın, bir filmin galasına gideceksin, en yakın arkadaşın kır düğünü yapıyor, pijama partisi var, maskeli baloya katılacaksın, erkek arkadaşınla futbol maçına gidiyorsun, 5 yıldızlı bir otelde brunch yapacaksın vb…

13 yarışmacı, her hafta kendilerine verilecek olan 1.500 TL ile haftanın konseptine en uygun kıyafetleri bulup almaya çalışır. Haftalar ilerledikçe dolaplarında biriken kıyafetleri de kombinleyerek, haftalık bütçelerinden artırdıkları para kendilerine kalacağından ekran karşısındakilere ucuz ama doğru giyinebilmenin tüyolarını verilecektir.

Eleme gecesi podyuma konsept kıyafetiyle çıkan yarışmacılar jüri üyelerinden 5 üzerinden puan alırlar. Jüriden en düşük puanı alan 1 yarışmacı ile yarışmacıların birbirleri için yaptıkları değerlendirmede en çok gitsin oyu alan yarışmacı elenmek üzere tekrar podyuma çıkarlar. Bu iki yarışmacıdan 5 jüriden en çok gitsin oyu alan elenerek hayallerine ve büyük ödüle veda eder.

Birbirinden zorlu 14 haftanın sonunda bir yarışmacı birinci seçilecek ve 100 Bin TL’lik para ödülünün sahibi olurken, Türkiye’nin en tarz kadını ünvanı ile de taçlandırılacaktır.

Her hafta en popüler şarkıcıların konuk olacağı Bu Tarz Benim’de konuklar şarkılarını seslendirirken yarışmacılar podyumda yürüyecekler. Ayrıca her hafta ünlü bir isim konuk jüri olarak programa dahil olacaktır.

Copyrights © 2019 Production House
info@productionhouse.com.tr · +90 212 278 9191