AŞK KAFE

  • Türü:Dating - Reality Yarışma
  • Hedef Kitle: Genel İzleyici
  • Süre:120 DK
  • Yayın Periyodu:Hafta İçi Her Gün - Final Prime Time
  • Yayın Yılı:2016
  • Yayınlandığı Ülkeler:Türkiye

Program İçeriği:

Evlilik yoluna girmek isteyen sekiz kadın...
Onlara talip olan adaylar...
Görüşmeler, konuşmalar ve başlangıçlar...
Ve tüm bu anlara tanıklık yapacak bir kafe; Aşk Kafe

Sekiz kadın adayın hayatlarının aşkını aradıkları “Aşk Kafe”de adaylar her gün kendilerini ekran karşısında izleyip talip olan adayları ile görüşerek gerçek aşklarını arayacaklar.

Talip olan adaylar, talip oldukları kadın yarışmacıyı “Aşk Kafe”ye davet ederek onunla baş başa görüşmek istediklerini söylediği programda, kadın aday eğer talibi ile görüşmek isterse Aşk Kafe’nin kapıları açılacak ve bir araya gelecekler. Fakat aday görüşmek istemesse erkek aday aşkını kalbine gömerek oradan uzaklaşacak.

Kadın adayın görüşmeyi kabul etmesi durumunda da “Aşk Kafe”de bir araya gelecek olan adaylar baş başa birbirlerini tanımaya çalışacaklar. Birbirleri hakkında konuşup sohbet edecekler. Adaylar sohbetlerini ederken bir taraftan kahvelerini yudumlayacaklar. En önemlisi erkek aday kadın adayı etkilemek için elinden gelen her türlü romantikliği yapmak için çaba sarf edecek. Müzik makinemizdan onun için şarkılar çalacak, dansa kaldıracak, sevgi sözcükleri fısıldayacak...

Aşk Kafe’de bu anlar yaşanırken diğer adaylarda Aşk Kafe’de olup biten herşeyi takip edecek ve onlarda yaşanan anları değerlendirecekler.

Sohbet sonunda, talip olan erkek aday “Aşk Kafe” hesabını ödeyecek ve ardından sunucumuz kadın adaya kararını soracak.

Kadın aday eğer adayı ile görüşmeyi kabul ederse erkek adayına üzerinden ismi yazılı olan bir kalp verecek böylece mutluluk yolunda ilk adımlarını atacaklar.  Eğer kabul etmez ise gelen aday programdan ayrılacak.

Erkek adaylar programda ancak gelin adaylarının onayı ile yer alabilicekler. Gelin adayından aldıkları kalp ile yarışmada kalan erkek adaylar eğer gelin adayı kendisine gelen başka bir adaya kalbi vermek isterse programdan ayrılacaklar.
Erkek adaylar istedikleri zaman sunucumuz ile konuşarak talip olduğu adaydan da vazgeçebilecek. Eğer erkek aday isterse vazgeçtiği aday dışında başka bir adayada talip olabilecek. Fakat bu durumda diğer aday bunu kabul ederse erkek aday “Aşk Kafe” de kalmaya devam edecek.

Hafta içi her gün aşklara ve ayrılıklara şahit olacağımız Aşk Kafe’de hafta sonları ise kadın adaylar için eleme günü olacak.  Her hafta bir kişinin veda edeceği programda elenen yarışmacının yerine yeni bir isim girerken bir kişi de haftanın birincisi olarak tam 10.000 TL’nin sahibi olacak.

Kadın adayların kendi içlerinde yapacakları oylama sonucunda bir aday programa veda edecek. Eğer veda eden adayın bir talibi var ise o da programdan ayrılacak. Her hafta ayrılan adayın yerine başka bir aday girecek. Erkek adaylar da oylama öncesinde evde kalmasını istedikleri kadın adayları koruma altına almak için oylama yapacaklar. Oylama sonucu çıkan isim koruma altına alınacak. Fakat erkek adaylar talip oldukları adayların ismini yazamazlar.
Tüm bunlar yaşanırken internet üzerinden yapılacak oylama sonucunda da her hafta bir kadın aday tam 10.000 TL’nin sahibi olacak.  Birinci olan kadın adayın eğer talibi varsa ödülü yarı yarıya paylaşacaklar.

Yaşanacak olan ilişkilerin büyümesi ile birlikte, adayların anne-babaları ve de yakın arkadaşlarıda programa dahil olarak yaşanacak olan ilişki ile ilgili görüşlerini ve de fikirlerini paylaşacaklar.

Aşklar, ayrılıklar, kıskançlıklar ve daha bir çok olayın yaşanacağı Aşk Kafe’de her aday hayatının anlamını arayacak...

Her aşkın bir başlangıcı vardır. Sizin başlangıcınız neden “Aşk Kafe” olmasın.

Copyrights © 2019 Production House
info@productionhouse.com.tr · +90 212 278 9191