Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

25 yıldır türk televizyonculuğuna yön veren programların yaratıcısı Haluk Şirin ve Türk Televizyon tarihinin en çok konuşulan(ses getiren) projelerinin uygulayıcısı, genel yönetmeni Caner Erdem P.H çatısı altında ülke gündemini belirleyen programlara imza atmaya devam ediyor.. 2013 yılında Haluk Şirin ve Caner Erdem ortaklığında hayata geçirilen P.H, deneyimli kadrosu ile birbirinden farklı televizyon showlarını ulusal ve uluslararası arenada izleyicinin beğenisine sunuyor.

Kurulduğu yıldan bugüne yaptığı projelerle televizyona yeni bir soluk getiren, kendi starlarını yarattığı uzun soluklu işleriyle bir çok ödül alan P.H, çocuk tv programları kategorisinde yetişkinlerin de aktif katılımcı olduğu, pedogog danışmanlığıyla desteklenen İnan Bana(Star Tv – 2013) yayınladığı günden itibaren çok sevildi. Projeyi benzersiz yapan bunun bir yarışmadan çok ebeveyn ile çocuk arasında gelişen bir tür oyun olmasıydı.

Birbirini hiç tanımayan 5 kuaförün tasarımları ile ezeli bir rekabete giriştikleri Benim Kuaförüm (Star tv – 2014) son dönemin en çok izlenen programlarından biri oldu.. Kuaförlerin,kendi salonlarında gerçekleşen ve yoldan hiç tanımadıkları bir hanımefendiyi değişime ikna ederek başlayan program, özel konseptler, farklı saç tasarımları ve fikir ayrılıklarından beslenen tartışmalarıyla çok konuşuldu.

Son yılların tartışmasız en çok izlenen, hakkında en çok konuşulan, haber yapılan ve büyük bütçeli işleri alaşağı ederek zirveye yerleşen projesi İşte Benim Stilim (TV8) de ülkenin en tarz bayanı (kadını) aranıyor. Ünlü Modacı Nur Yerlitaş, tarzıyla modaya yön veren İvana Sert, Ünlü stilist Hakan Akkaya’nın jüri olarak hayat verdiği programın sunucusu ise yıllara meydan okuyan güzelliği ile deneyimli programcı Öykü Serter..

Neler Yaptık?

P.H tarafından yapılan diğer işler Kısmetse Olur (Kanal D) İşte Benim Stilim Veliaht (ATV) Patron (Star TV) Misafir Ol Bana (Show tv) #ensevdiğim3şarkı(ATV) Fenomen(TV8) Aşk Kafe (Star TV) 19 (Kanal D) Emlak Avcıları (TV8) Alışveriş Melekleri (Kanal D) Gençlik Başımda Duman (TV8) Güle Güle Oturun(TV8)

Copyrights © 2019 Production House
info@productionhouse.com.tr · +90 212 278 9191