İNAN BANA

TÜRÜ
Eğlence
HEDEF KİTLE
Genel İzleyici
SÜRE
60 DK
YAYIN PERİYODU
Hafta Sonu Gündüz Kuşağı
YAYIN YILI
2013 - 2014

İnan Bana, Türkiye'nin en komik, en yaramaz, en uslu ve en gizemli çocuklarını ortaya çıkaran bir çocuk talk show programıdır.

Her bölüm birbirinden farklı çocuğun konuk olduğu ve sunuculuğunu Türkiye’nin en sevilen ekran yüzlerinden biri olan Serhat Kılıç’ın yaptığı “İnan Bana”da, küçük konuklar kendi günlük yaşantıları ile ilgili sorulan sorulara çoğu zaman kaçamak, çoğu zaman komik ve çoğu zamanda ilginç cevaplar veriyorlar. Kimi zamanda sahneye çıkan minikler yeteneklerini milyonlarca izleyici ile paylaşıyorlar.

Türkiye’nin ilk Çocuk Talk Show’u “İnan Bana”ya katılan ve yaşları 4 ile 8 arasında değişen çocuklar bir doğruluk makinasına bağlı olduklarını sanıyorlar. Sorulara verdikleri her yanlış cevapta makina harekete geçiyor. Çocuklar bu dürüstlük yarışında kimi zaman bütün saf ve temizlikleriyle, kimi zaman cesaretleriyle, kimi zamansa ekran başındakileri şaşkına çeviren hazır cevaplarıyla keyifli vakit geçiriyorlar. İnan Bana eğlendirirken çocuklara doğruluk ve dürüstlük yolunda kılavuzluk yapan aile boyu izlenebilecek bir talk show programıdır.